Legalacsonyabb ár az elmúlt 30 napban a kedvezmény előtt: 21 720 Ft -11%
Ez a termék jelenleg nem kapható.
Iratkozz fel az értesítésre. Értesítünk, amint újra kapható lesz.
A termék érvényes ára a modivo.hu oldalon található, és eltérhet a csomagoláson feltüntetett ártól.
Termékinformációk
Vélemények (7)
Termékinformációk
Termékleírás
Skechers Uno Stand On Air megbízható női sportcipő, amely ötvözi a kényelmet és a modern dizájnt. A bőrhatású felsőrész, a széles fűzőkkel nemcsak divatos megjelenést biztosít, hanem tökéletes illeszkedést is. A puha habbetét megjegyzi a láb formáját, és minden lépésről gondoskodik. A középtalp habból készült, a sarok alatt lévő légpárnával párnázottságot és könnyedséget nyújt, a tartós gumitalp pedig optimális tapadást biztosít.
Habszivacs talpbetét, amely alkalmazkodik a láb egyedi formájához; A láb súlya és hője alatt meghajlik, pontosan alkalmazkodik az alakjához, egyedülálló viselési kényelmet biztosítva. A Memory Foam talpbetét speciális habból készült, és párnázó tulajdonságokat is biztosít.
Gyártói információk
Gyártó:SKECHERS CEE Kft
Cím:Revesz Street 27, 1138 Budapest, Hungary
Kapcsolat:kundenservice@eu.skechers.com
Forgalmazó neve:SKECHERS USA
Forgalmazó címe:Revesz Street 27, 1138 Budapest, Hungary
Kapcsolat a forgalmazóval:kundenservice@eu.skechers.com
Nem találod az általad keresett információt? Észrevételed van a termék fényképével kapcsolatban? Oszd meg velünk
Igyekszünk a lehető leghamarabb alkalmazni a javaslatodat.
Customer opinions (7)
4.9/54.9 / 5
Értékelés: 5 / 5
Éva
2025-10-01
Nagyon kényelmes.
Értékelés: 4 / 5
Zsóka
2023-10-06
Üdvözlöm!
Üzletben korábban már felpróbáltam 38-as méret volt a jó. Az igazából bézs színű volt és nagyon kényelmes. Ez kissé szorít mindenhol, csak a hossza nem, a színe pedig zöldes, nem bézs (nem drapp). Első rendelésemnél ami valami végett nem ment el önökhöz, még 2000,- Ft-al olcsóbb volt. Pár napig külföldön voltam, mikor haza jöttünk, megrendeltem, de már drágábban és a színe sem drapp, hanem inkább zöldes. Hosszán kívül mindenhol kicsit szorít. Már 2x volt rajtam, majd csak kitágul kényelmesebbre.
Köszönöm érdeklődésüket!
További kellemes hétvégét kívánok!
Értékelés: 5 / 5
Gabriella
2023-05-18
Szuper minőség, jó kinézet,kényelmes nagyon jó viselni ,könnyű letisztult ,imádom !!❤️